אודות

שמי ענבל יעקובי, נשואה ואם ל-3 ילדים מקסימים, בוגרת ווינגייט – עם ניסיון רב שנים בתחומי הספורט. בווינגייט התמחיתי כמאמנת כושר לסוגיו, תזונת ספורטאים, והנני בוגרת NCS בית ספר למאמני תזונה. בעשרים וחמש השנים האחרונות: מנהלת חדרי כושר, מאמנת אירובי, עיצוב, קיק-בוקס, חיטוב הגוף, ספינינג, פילאטיס, TRX ועוד. 

עולם הספורט והכושר הפך להיות חלק בלתי נפרד מחיי ומחיי הלקוחות שלי. לאחר שנות ניסיון רבות של התמקצעות בתחום, אני עדיין ממשיכה ללמוד ולהתפתח מקצועית, חוקרת כל כיוון לפיצוח בעיית ההשמנה, להקניית דרך חיים בריאה יותר.

בהמשך, הבנתי שהפן הנפשי, חייב להיות שזור במאמץ הכללי. למדתי שינוי דפוסי חשיבה, מתוך ההבנה כי ניתן להגיע להישגים בעזרת שינוי התפיסה לגבי האכילה, לא ניתן לוותר על הפן המנטלי, שהוא זה המבסס הרגלי תזונה ואימון נכונים במגמה להפוך אותם לשגרת חיים. בנוסף, למדתי את שיטת NYE, המאפשרת לי להביא למטופליי תובנות הקשורות בתורת חיבורים המבוססת על תורת הקיימות ומאפשרת לקבל את עצמי כשלם, להבין כיצד אנחנו מגיבים לעצמנו ולסביבה, לגלות את היכולת למימוש עצמי והגשמה אמיתית. השילוב של מורה, מנחה, מאמנת והמחקר שערכתי, הביאו אותי למחשבה שאני חייבת לחלוק את כל הידע שצברתי, כך למעשה נולדה שיטת
תובנה – תזונה – תנועה.

לאורך השנים ליוויתי לקוחות רבים, בני נוער ומבוגרים, וסייעתי להם לשנות את החיים, לאהוב את עצמם ולנהל אורח חיים בריא ומאושר. סיפורי ההצלחה הרבים שעומדים לזכותי הם כרטיס הביקור האמיתי שלי. הלקוחות שבאמת עשו שינוי, ומתמידים בשגרה שבועית של אימון, שגרה יומיומית של אכילה ושגרה תמידית של חשיבה אחרת לגבי אוכל, הם הסיפוק האמיתי שלי, ממנו אני שואבת כוחות ועבורם אני ממשיכה בפועלי.  

הרצון שלי לעזור לאנשים שאפסה תקוותם לרדת במשקל, הביא אותי להחלטה להקים קבוצות תמיכה לדרך חיים בריאה ותמיכה בירידה במשקל. יחד עם תזונאים מקצועיים, ספורטאים יועצים, אני מלווה, מדריכה ומאמנת להשגת תוצאות מקסימליות.