אודות השיטה

תובנה - תזונה - תנועה

מהות השיטה היא לסייע לאנשים עם בעיות משקל. השיטה מתמקדת בשלושת המימדים החשובים והמשפיעים ביותר על תהליך ההרזייה.

המימד המנטלי – בכדי לשנות הרגלי אכילה, צריך לשנות גם הרגלי חשיבה. בקבוצה אנו מתמקדים בשינוי דפוסי חשיבה, באופי האכילה, מאיפה הרצון לאכול מגיע, ויוצרים מנגנון התנהגותי חדש שמוביל לשינוי התפיסה העצמית. על מנת שהתהליך יצליח ותגיעו ליעד בקבוצה אנחנו משלבים את יסודות השיטה NLP, המאפשרת לאמץ סגנון חיים חדש.

המימד הפיזי – בכדי להוריד משקל, וגם בכדי לשמור על הבריאות, יש לבצע פעילות גופנית סדירה לאורך השבוע. בקבוצה תקבלו תוכנית אימונים ממוקדת לירידה במשקל המותאמת אישית לצרכים וליכולות שלכם. על מנת שהתהליך יצליח פתחנו עבורכם גם קבוצת הליכה, בה תוכלו להשתתף ללא עלות נוספת.

המימד התזונתי – בכדי לטפל בבעיות המשקל יש להתנהל על פי תפריט תזונה מתאים. בשיתוף פעולה עם תזונאי מומחה ועל פי הנתונים האישיים שלכם, אנחנו מעניקים תפריט תזונתי מלא, עשיר ובריא שיהפוך לחלק משגרת החיים שלכם

השיטה נבנתה על סמך ניסיון עשיר, למידה וידע רב. היא מתבססת על ההבנה שכדי לטפל בבעיות משקל יש לטפל באדם באופן מלא, יש להבין מה המקור לבעיות המשקל, מה המקור לאכילה ואיך ניתן לשנות את דפוסי החשיבה ואת ההתנהגות בכדי להוביל לחיים טובים ובריאים יותר. יישום השיטה מסייע לאדם להסתכל על עצמו ולאהוב את מה שהוא רואה, לחיות את חייו בבריאות איתנה ולנהל אורח חיים בריא ותקין ללא תחושת חסך באוכל.

תחילה נקיים פגישת היכרות, ננהל שיחת עומק בה נשאל את השאלות הנכונות שמסייעות להגיע לשורש הבעיה, למקור האכילה. אחרי אבחון של התהליכים הרגשיים שגורמים לאכילה המופרזת ומילוי שאלון עם פרמטרים רפואיים על פי בדיקות דם עדכניות, נקבע את היעד הרצוי ונתחיל לטפל ולשנות את דפוסי החשיבה.

לאורך כל התהליך, מרגע המפגש וקבלת ההחלטה לעשות שינוי, אנחנו מעניקים ליווי צמוד ואימון אישי – פיזי ונפשי, עד להגעה ליעד הרצוי.

  • למי שרוצה לעשות שינוי!
    השינוי הוא תהליך הדרגתי, אך עם התמדה - התוצאות מובטחות.
  • לסובלים מאכילה כפייתית.
  • גם אם כבר הגעתם לנקודת קיצון, והחלטתם שהפתרון היחיד הוא ניתוח (קיצור קיבה, טבעת, שרוול וכו'), תהליך הירידה במשקל לאחר הניתוח צריך להיות מלווה בליווי מקצועי ובאימון מנטלי על מנת להסתגל למצב החדש, לשמר אותו, לאהוב את הגוף החדש שלכם ולסגל אורח חיים בריא ויציב.